Szathmáry Károly
Vendéggyőzelem
Már önmagában az is nagy meglepetés és öröm volt számunkra, amikor hétfőn este megpillantottuk a művház aulájában üldögélő Serák Gyurit. Hát még mennyire meg voltunk lepve, amikor azt vettük észre, hogy vendégünk agyba-főbe vert minket, és megnyerte a játéknapot.
Aranyeső az OB-n
Hétvégén lezajlott a 2026. évi Szektorlabda Egyéni Országos bajnokság, amelyre kilenc játékosunk adta le nevezését, közülük négyen örülhettek aranyéremnek a hat kategóriában.
Felkészülés az OB-ra
A hétfői játéknap már a hétvégi Egyéni Országos Bajnokság jegyében telt, hiszen a Váci Bajnokság utolsó fordulója jelentette az utolsó felkészülési lehetőséget az év legfontosabb egyéni megmérettetése előtt.
Ki lesz a második?
Utolsó fordulója elé érkezett a Váci Bajnokság, a bajnoki cím pedig már hetekkel ez előtt eldőlt: Szathmáry Károly végzett az élen. Az azonban, hogy Kovács Péter vagy ifj. Morvai Tamás lesz-e a második, még nem hogy nem dőlt el, de komoly izgalmakat tartogat a következő Hétfő 6-ra!
Féltávnál az NB1
Hétvégén Komáromban folytatódtak az NB1-es csapatbajnokság küzdelmei. A bajnok Vasi GE első helye megkérdőjelezhetetlen volt, mögöttük pedig olyan szinten tömörült a mezőny, hogy az éppen még a kiesési zóna feletti csapat egy győzelemre állt a dobogótól. Ennek a tömörülésnek a közepéről vágott neki a Forte a most hétvégének.
Ohh, a Cremonese!
Rauscher Tamás nagy napjával folytatódott a Váci Bajnokság! A méltán népszerű "Cremonese" eddigi pályafutása legnagyszerűbb eredményét érte el a hétfői fordulón.
Féltávnál a bajnokság
Rohan velünk az idő: nem elég, hogy még alig mozogtuk le a karácsonyi bejglit - tegyük hozzá, gombfocizással nem is könnyű -, és alig ért véget a Váci Bajnokság, már az idei elsőnek is a feléhez érkeztünk. Az NB1 után érezhetően alábbhagyott az edzés-látogatási kedv, így egyelőre nyolcfős tabellát böngészgethetünk.
Petike a bajnok!
Véget ért - mit véget ért, már a következő is javában zajlik - a Váci Bajnokság, a bajnoki címet pedig a nagyot hajrázó Kovács Péter szerezte meg, miután az utolsó forduló utolsó - mindent eldöntő - mérkőzésén agyba-főbe gyapálta Szathmáry Károlyt.
Elrajtolt az NB1
Nagy lendülettel vetette magát csapatunk az idei NB1 küzdelmeibe, majd egy kisebb pofon után elveszítette önbizalmát, és több nyerhető meccset is kiengedett a kezéből. Aggodalomra nincs ok, mindössze három ponttal maradunk el a második helytől úgy, hogy még huszonhét mérkőzés van hátra a bajnokságból.
Campioni, campioni!
Mintegy két hónap csúszással ugyan, de véget ért a 2025. évi Klubcsapatok Viadala, amelynek trónjára a beugrós olasz bajnok AC Milan üllt fel.