Pedig kihívóból akadt bőven: szám szerint heten próbáltuk útját állni a kézzel bravúrosan pöcögtető martonvásári fenegyereknek, de csak a Kismorvásnak sikerült legyőznie, aki viszont beleszaladt a késbe az ellen a Karcsika ellen, aki ezen a napon senki mást nem tudott megverni. Faramuci eredmények egész sora után Serák jött, látott, győzött. Mögötte ifj. Morvai Tomi következett, majd pedig a matek: ifj. Primon és az Öregmorvás pontazonossággal, egymás elleni iksszel végeztek, Csabi gólkülönbsége volt jobb. Teó ötödik helye után megint jöhetett a matek, hiszen Rauscher Tomi Szathmáry elleni döntetlenje, és kettejük pontazonossága után szintén gólkülönbség döntött, mégpedig a Cremonese javára. Az újonc Jakis-Bios Ninosz meg olyat pattintott szögletből Karcsika ellen... ráadásul megoldásból...
Hát szóval szép nap volt ez, nagyszerű hangulattal, és néhány dicsőséges diadallal! A Pünkösd okán most egy hét kimarad, de júniusban a Váci Bajnokság folytatódik.











