Displaying items by tag: Göd
szerda, 21 június 2017 08:29
I. Hungarian Open
Csoportkör | ||
Baross Gábor | 6-1 | Szathmáry Károly |
Baross Gábor | 2-2 | Julio Candelas |
Baross Gábor | 3-1 | Bettina Lenz |
Baross Gábor | 1-0 | Hicz András |
Szathmáry Károly | 0-6 | Julio Candelas |
Szathmáry Károly | 0-7 | Bettina Lenz |
Szathmáry Károly | 0-11 | Hicz András |
Pótselejtező | ||
Baross Gábor | 1-5 | Christian Haas |
Statisztikák
Baross Gábor | 5 | 3 | 1 | 1 | 13-9 | 10 | 70% |
Szathmáry Károly | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-29 | 0 | 0% |
Published in
Subbuteo - 2017
szerda, 21 június 2017 08:10
Dunakanyar Kupa
Csoportkör | ||
Szathmáry Károly | 2-0 | Kondor Gábor |
Szathmáry Károly | 0-3 | Koczor János |
Szathmáry Károly | 5-1 | Kovács Nándor |
Szathmáry Károly | 4-5 | Puskás László |
Balizs Benedek | 3-3 | Puskás Zoltán |
Balizs Benedek | 4-1 | Kollár Tibor |
Balizs Benedek | 1-2 | Lukács Viktor |
Balizs Benedek | 3-0 | Bodó Attila |
Kollár Tibor | 1-2 | Puskás Zoltán |
Kollár Tibor | 0-0 | Lukács Viktor |
Kollár Tibor | 2-1 | Bodó Attila |
Oláh Tamás | 0-1 | Horváth Imre |
Oláh Tamás | 0-3 | Kiss Levente |
Oláh Tamás | 1-7 | Mártonfi István |
Oláh Tamás | 0-3 | Lukács László |
Rájátszás | ||
Szathmáry Károly | 5-5 | Kovács Nándor |
Szathmáry Károly | 7-4 | Mártonfi István |
Szathmáry Károly | 3-3 | Lukács László |
Szathmáry Károly | 2-0 | Kondor Gábor |
Szathmáry Károly | 3-2 | Bodó Attila |
Statisztikák
M | GY | D | V | R | K | GK | Pont | Telj. | |
Balizs Benedek | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 6 | +5 | 7 pont | 62,5 % |
Oláh Tamás | 4 | 0 | 0 | 84 | 1 | 14 | -13 | 0 pont | 0 % |
Kollár Tibor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 4 pont | 37,5 % |
Szathmáry Károly | 9 | 4 | 3 | 2 | 31 | 24 | +7 | 15 pont | 61,1 % |
Published in
12 ÉRINTÉSES - 2017
kedd, 20 június 2017 12:32
Mindenki nyert Gödön
Hétvégén került megrendezésra Gödön a I. Hungarian Open elnevezésű nagyszabású asztali labdarúgó verseny. A Budapest Subbuteo, a Magyar Asztali Labdarúgó Szövetség és a Forte közös rendezésében létrehozott rendezvény az első nagy nemzetközi torna volt, amelynek hazánk adott otthont a subbuteo szakágban. A verseny második napján a 12 érintéses szakág EB-kvalifikációi is befejeződtek.
Published in
Hírek
hétfő, 01 május 2017 07:56
NB3 alapszakasz
csoportkör | ||
Vác | 6-0 | Újbuda II |
Laczkó Balázs | 7-1 | Németh István |
Szathmáry Károly | 5-3 | Vargha Ákos |
Demény Zoltán | 4-0 | Szirtes András |
Göd | 6-0 | MTK |
Pozsonyi József | 3-1 | Rácz Ferenc |
Cserey László | 3-0 | Dobolyi János |
Dobos Attila | 1-0 | Szöllősi László |
Csörög | 6-0 | Forte ifi |
Simó Gergely | 5-0 | Óvádi Mátyás |
László Márk | 1-0 | Weiss Benedek |
Oláh Tamás | 4-1 | Rédey Vince |
Kecskemét II | 6-0 | Forte ifi |
Nagy Dániel | 4-0 | Óvádi Mátyás |
Nagy Atila | 9-0 | Barsi Gellért |
Radnóti Péter | 5-0 | Rédey Vince |
Csörög | 4-2 | Maroslele II |
Simó Gergely | 3-0 | Balázs Sándor |
László Márk | 4-0 | Balázs Máté |
Oláh Tamás | 1-2 | Papp Tihamér |
Göd | 5-1 | Újbuda II |
Pozsonyi József | 1-1 | Németh István |
Cserey László | 4-0 | Vargha Ákos |
Nagy Péter | 2-0 | Szirtes András |
Csörög | 4-2 | Újbuda I |
Simó Gergely | 0-1 | Benke Ádám |
László Márk | 1-0 | Németh Antal |
Oláh Tamás | 2-1 | Theodos Sándor |
Vác | 6-0 | Marosle I |
Laczkó Balázs | 7-1 | Fejes Ferenc |
Szathmáry Károly | 4-3 | Maczelka László |
Demény Zoltán | 4-0 | Maczelka Árpád |
Csörög | 3-3 | Szombathely II |
Simó Gergely | 0-2 | Garamvölgyi József |
László Márk | 0-0 | Illés Péter |
Oláh Tamás | 1-0 | Benyák Albert |
Maroslele II | 6-0 | Forte ifi |
Balázs Sándor | 6-1 | Rédey Vince |
Balázs Máté | 6-1 | Barsi Gellért |
Papp Tihamér | 1-0 | Weiss Benedek |
Szeged III | 4-2 | Göd |
Najror Zoltán | 2-1 | Pozsonyi József |
Papp-Takács Sándor | 0-0 | Cserey László |
Bánfalvi Szabolcs | 2-2 | Dobos Attila |
Vác | 4-2 | MTK |
Laczkó Balázs | 1-3 | Rácz Ferenc |
Szathmáry Károly | 8-0 | Dobolyi János |
Demény Zoltán | 3-2 | Szöllősi László |
Csörög | 6-0 | Erzsébetváros II |
Simó Gergely | 1-0 | I. Debreczenyi Attila |
László Márk | 1-0 | Mecsér Béla |
Oláh Tamás | 4-2 | Rozsnyai Gábor |
Újbuda I | 6-0 | Forte ifi |
Benke Ádám | 4-2 | Óvádi Mátyás |
Németh Antal | 2-0 | Rédey Vince |
Theodos Sándor | 3-1 | Weiss Benedek |
Vác | 6-0 | Göd |
Laczkó Balázs | 7-5 | Pozsonyi József |
Szathmáry Károly | 6-1 | Nagy Péter |
Demény Zoltán | 2-1 | Dobos Attila |
Szombathely II | 6-0 | Forte ifi |
Garamvölgyi József | 1-0 | Óvádi Mátyás |
Illés Péter | 1-0 | Barsi Gellért |
Benyák Albert | 1-0 | Weiss Benedek |
Kecskemét II | 3-3 | Csörög |
Nagy Dániel | 2-0 | Simó Gergely |
Nagy Atila | 0-1 | László Márk |
Radnóti Péter | 1-1 | Oláh Tamás |
Erzsébetváros II | 6-0 | Forte ifi |
I. Debreczenyi Attila | 1-0 | Óvádi Mátyás |
Mecsér Béla | 1-0 | Barsi Gellért |
Rozsnyai Gábor | 1-0 | Weiss Benedek |
Vác | 5-1 | Szeged III |
Laczkó Balázs | 5-4 | Najror Zoltán |
Szathmáry Károly | 9-2 | Papp-Takács Sándor |
Demény Zoltán | 1-1 | Bánfalvi Szabolcs |
Göd | 2-4 | Maroslele I |
Pozsonyi József | 0-1 | Fejes Ferenc |
Cserey László | 1-2 | Maczelka László |
Dobos Attila | 4-2 | Maczelka Árpád |
A legjobb nyolc között | ||
Vác | 5-1 | Újbuda I |
Laczkó Balázs | 3-2 | Benke Ádám |
Szathmáry Károly | 3-2 | Németh Antal |
Demény Zoltán | 1-1 | Theodos Sándor |
Csörög | 5-1 | Maroslele I |
Simó Gergely | 0-0 | Fejes Ferenc |
László Márk | 2-0 | Maczelka László |
Oláh Tamás | 5-0 | Maczelka Árpád |
Kecskemét II | 2-4 | Göd |
Nagy Dániel | 0-1 | Pozsonyi József |
Nagy Atila | 1-2 | Cserey László |
Radnóti Péter | 4-2 | Dobos Attila |
Vác | 4-2 | Szombathely II |
Laczkó Balázs | 4-2 | Garamvölgyi József |
Szathmáry Károly | 5-1 | Illés Péter |
Demény Zoltán | 0-1 | Benyák Albert |
Szeged III | 3-3 | Csörög |
Najror Zoltán | 4-0 | Simó Gergely |
Papp-Takács Sándor | 1-1 | László Márk |
Bánfalvi Szabolcs | 0-1 | Oláh Tamás |
Vác | 3-3 | Csörög |
Laczkó Balázs | 6-1 | Simó Gergely |
Szathmáry Károly | 2-5 | László Márk |
Demény Zoltán | 2-2 | Oláh Tamás |
Göd | 5-1 | Szombathely II |
Pozsonyi József | 3-0 | Garamvölgyi József |
Cserey László | 1-0 | Illés Péter |
Dobos Attila | 2-2 | Benyák Albert |
Göd | 4-2 | Csörög |
Pozsonyi József | 2-0 | Simó Gergely |
Cserey László | 0-1 | László Márk |
Dobos Attila | 3-1 | Oláh Tamás |
Vác | 3-3 | Kecskemét II |
Laczkó Balázs | 2-2 | Nagy Dániel |
Szathmáry Károly | 4-1 | Nagy Atila |
Demény Zoltán | 1-3 | Radnóti Péter |
Göd | 4-2 | Újbuda I |
Pozsonyi József | 2-1 | Benke Ádám |
Cserey László | 0-1 | Németh Antal |
Dobos Attila | 1-0 | Theodos Sándor |
Nagy Péter |
A legjobb nyolc végeredménye
M | Gy | D | V | GK | ||
1. Vác | 7 | 5 | 2 | 0 | 32-10 | 17 pont |
2. Szeged III | 7 | 4 | 2 | 1 | 25-17 | 14 pont |
3. Göd | 7 | 4 | 0 | 3 | 21-21 | 12 pont |
4. Kecskemét II | 7 | 2 | 4 | 1 | 23-19 | 10 pont |
5. Csörög | 7 | 2 | 4 | 1 | 23-19 | 10 pont |
6. Maroslele | 7 | 2 | 0 | 5 | 14-28 | 6 pont |
7. Szombathely II | 7 | 1 | 1 | 5 | 17-23 | 4 pont |
8. Újbuda | 7 | 1 | 1 | 5 | 17-23 | 4 pont |
Egyéni eredmények
M | Gy | D | V | GK | P | % | |
Vác | |||||||
Laczkó Balázs | 9 | 7 | 1 | 1 | 42-21 | 15 | 83 % |
Szathmáry Károly | 9 | 8 | 0 | 1 | 46-18 | 16 | 89 % |
Demény Zoltán | 9 | 4 | 3 | 2 | 18-11 | 11 | 61 % |
Göd | |||||||
Pozsonyi József | 9 | 5 | 1 | 3 | 18-13 | 11 | 61 % |
Cserey László | 8 | 4 | 1 | 3 | 11-5 | 9 | 56 % |
Dobos Attila | 8 | 4 | 2 | 2 | 16-13 | 10 | 62 % |
Nagy Péter | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-6 | 2 | 50 % |
Csörög | |||||||
Simó Gergely | 10 | 3 | 1 | 6 | 10-18 | 7 | 35 % |
László Márk | 10 | 8 | 2 | 0 | 17-3 | 18 | 90 % |
Oláh Tamás | 10 | 6 | 2 | 2 | 22-12 | 14 | 70 % |
ifi | |||||||
Óvádi Mátyás | 6 | 0 | 0 | 6 | 2-15 | 0 | 0 % |
Barsi Gellért | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-17 | 0 | 0 % |
Weiss Benedek | 5 | 0 | 0 | 5 | 1-7 | 0 | 0 % |
Rédey Vince | 4 | 0 | 0 | 4 | 2-17 | 0 | 0 % |
Published in
SZEKTORLABDA - 2017
CIMKÉK