vasárnap, 07 május 2017 08:25

Balizs Benedek előzött

Balizs Benedek győzelmével zárult a Gödi Bajnokság harmadik fordulója. Benedek ezzel pontszámban utolérte Szathmáry Károlyt, és mivel legjobb eredménye magasabb, mint Karcsié, meg is előzi a tabellán.

Balizs Benedek nyerte a harmadik fordulót a 12 érintéses Gödi Bajnokságban

Három játékos vett részt a bajnokság harmadik fordulóján, ahol új pálya és új csapatok kerültek kipróbálásra. Balizs Benedek Erős Márton elleni mérkőzésével indult a forduló, ahol még csak keresték góllövő cipőiket a fiúk. Végül Benedek győzött 2-0 arányban. A második körben Szathmáry Károly valósággal kivégezte Marcit, miután helyzeteinek 80%-át értékesíteni tudta. Marci is bevágott kettőt, így ketten együtt tíz gólig jutottak. Benedek is elkapta a fonalat, míg Karcsi az előző meccs nagyszerű lövőteljesítménye után érthetetlenül visszaesett, így Benedek nyert 6-1-re.

12 érintéses asztali labdarúgás Gödön

Úgy látszik, hogy egy sokgólos meccs után jön egy kevésbé jól sikerült... Marci sokáig tartotta a döntetlent Benedek ellen, aki csak az utolsó percben szerezte meg a mérkőzés egyetlen gólját. Karcsi ismét gólzáport zúdított Marcira, hétnél állt meg. Az utolsó körben Karcsinak hat góllal kellett volna legyőznie Benedeket, ha meg akarja előzni, azonban hamar háromgólos hátrányba került. A második félidőben sikerült ugyan felzárkóznia, azonban ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő.

Ezzel a győzelemmel Benedek átvette a vezetést a bajnokságban Karcsi előtt. Tőlük messze leszakadva következik Kollár Tibor és Erős Márton. Részletes eredmények ITT.